Valgustid

1)Põrandalamp “Beatrice”

Näituse eksemplarid ja müügiartiklid mont Näituse eksemplarid ja müügiartiklid mont Näituse eksemplarid ja müügiartiklid mont Näituse eksemplarid ja müügiartiklid mont Näituse eksemplarid ja müügiartiklid mont Näituse eksemplarid ja müügiartiklid mont Näituse eksemplarid ja müügiartiklid mont

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2) Laualamp “Clarice”

Olemas 2tk

Näituse eksemplarid ja müügiartiklid mont Näituse eksemplarid ja müügiartiklid mont Näituse eksemplarid ja müügiartiklid mont

 

 

 

 

 

 

Lampide inspiratsiooniks said taaskasutusest leitud 80 ndatest pärit kunstmarmorist laualambid, mis olid sobilikud ümberehitamiseks  Nii sündisidki kahe kunstniku koostöös täiesti uued lambid.

Lampide sepisosad on valmisatud taaskasutuspõhimõttel vanametallist, mis annab metalli pinnale täiesti omalaadse pinnatekstuuri ja osaliselt poleerituna annab metall edasi oma loomupärase sära. Lambi raskuskese on viidud madalamale kasutades soklimaterjalina graniitplaati ja lisalaius on antud väljaulatuvalt sepisena.

Lampidel originaalis puudusid kuplid, mis sai uuesti disainitud ja valmistatud. Põrandalambi muudab unikaalseks vähelevinud lahendus kasutada tekstiilist kuplil veel lisaks metallist dekoori. Kuplid on kaetud rohkete pitsornamentidega, mis valmisid täiesti uutmoodi tehnikas.

Kokkuvõtteks valmisid ümberdisainituna 19. sajandi viktooriaanliku ajastu hõngulised rohke sepis- ja pitsdekooriga lambid.